اموزش زبان ترکی استانبولی

اموزشگاه زبان کاسپین اقدام به برگزاری کلاس های اموزش زبان ترکی به روشی جدید نموده است

در این چهارچوب تمامی مقتضیات لازم برای آموزش زبان ترکی استانبولی را مهیا ساخته است. مدیریت آموزشی برای کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی هر نوع زیر ساخت و استاندارد های آموزشی را بوجود آورده است و برنامه های کاربردی برای صدور گواهینامه ی آموزش زبان ترکی استانبولی را داراست.

آموزشگاه زبان کاسپین کتاب های Hitit را برای آموزش زبان ترکی استانبولی در نظر گرفته است. همچنین زبان آموزان مطابق با استاندارد های جهانی تا سطوح زبانی B2 و به کمک کتاب درسی آموزش زبان ترکی استانبولی که شامل کتاب کار زبان ترکی استانبولی و یک CDD می باشد مهیا نموده است.

متقاضیانی که هدف یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارند می توانند با مراجعه به آموزشگاه کاسپین زبان ترکی استانبولی را که توسط مدرسان با سابقه و ماهر زبان ترکی استانبولی اقدام به یادگیری زبان ترکی استانبولی کنند.

کتاب hitit-ترکی استانبولیhitit-ترکی اسانبولی
در آموزش زبان ترکی استانبولی هدف اساسی ما علاوه برآموزش زبان ترکی استانبولی فرهنگ این کشور را نیز به زبان آموزان معرفی و آموزش داده می شود.سیستم و سطح آموزش زبان ترکی استانبولی شامل ۳ سطح می باشد.ترکی پایه (A1,A2 ) / ترکی متوسط (B1,B2)/ ترکی پیشرفته (C11)

آموزشگاه کاسپین سعی بر این دارد که آموزش زبان ترکی استانبولی را همگام با متد های نوین روز به زبان آموزان گرامی آموزش دهد.

اساتید آموزشگاه کاسپین علاوه بر آموزش زبان ترکی استانبولی ،اصطلاحات و فرهنگ این کشور را نیزبه زبان آموزان زبان ترکی استانبولی تعلیم می دهند.

آزمون های دوره ترکی استانبولی

آزمون TÖMER

آزمون های TÖMER زبان ترکی استانبولی به صورت شفاهی و کتبی در ۲ مرحله انجام می شود. زبان آموزان بر اساس معیار های تعیین شده برای قبولی در آزمون حداقل از امتیاز ۱۰۰ باید ۷۰را کسب نمایند. زبان آموزانی که موفق به گرفتن مدرک TÖMER شده اند مدرک آنها برایشان فرستاده میشود.این آزمون برای کسانی که می خواهند کفایت (بسندگی) زبان ترکی استانبولی خود را تعیین کنند می باشد.

آزمون تومر زبان ترکی استانبولی در حیطه مهارت های که در قسمت زیر تعیین شده است برگزار می شود:

۱- درک مطلب

۲- خواندن

۳- مکالمه

۴- نوشتار

در آزمون زبان ترکی استانبولی حداقل باید ۵۰% از امتیاز هر یک از مهارت های ذکر شده کسب شود .

EnglishPersian